Wpis z mikrobloga

@moet: I to może być nawet prawda, tylko że anony źle interpretuja " wygraliśmy" bo nie oznacza to USA ani jego obywateli a Trumpa i jego ziomeczkow którzy zarabia miliony na recesji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już każdy powinien się skapnac że trumpek głównie doszedł do władzy by kosztem państwa nakarmić swoje prywatne interesy ¯\(ツ)/¯ Przykładem jest między innymi jego synalek. Beka z ludzi którzy uwierzyli
  • Odpowiedz