Wpis z mikrobloga

@champolski: Nazywa się to "Postrzeliny" w większości miast polski a nawet europy znajdziesz jeszcze takie elewacje. Osobiście cieszy mnie gdy konserwator zabytków stara się je wyeksponować a nie zawalić tynkiem i fajrant. To historia tych budynków, ludzi, którzy w nich się bronili, często przypłacona krwią.
  • Odpowiedz