Wpis z mikrobloga

#motomirko #motocykle #125cc
Drogie #motomirki od roku posiadam motocykl (Yamaha TDR125). W tym roku planuje zrobić prawo jazdy kat. A by cieszyć się jednośladem każdej kategorii. Co polecacie na pierwszy "poważny" motocykl? Sercem zawsze byłem za MZ Etz 250 - ma sens zakup tego wytworu enerdowskiej techniki do jazdy na daily? Nie będzie to krokiem wstecz względem TDRki?
Są jakieś motocykle godne polecenia podobnego rodzaju co w.w. MZtka? Podoba mi się dźwięk 2T, jednakże w obecnych czasach to raczej pieśń przeszłości.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NPol41: w cenie mz juz lepiej kupić se ducati monstera xD albo jakąś TDM czy inne tego typu. DDR spoko, ale okazjonalnie na weekend a nie na daily.
  • Odpowiedz
MZ Etz 250 - ma sens zakup tego wytworu enerdowskiej techniki do jazdy na daily?


@NPol41: To sobie możesz kupić jako moto do dłubania i jazdy w niedzielę po obiedzie, nie jako daily. To już nie te czasy. Będziesz miał problem z dostępnością części podejrzewam. Kup sobie coś wygodnego i współczesnego.

Podoba mi się dźwięk 2T, jednakże w obecnych czasach to raczej pieśń przeszłości.


@NPol41: Dokładnie tak i
  • Odpowiedz
@NPol41: Też bym sobie chętnie kupił MZ czy CZ pamiętając te maszyny z dzieciństwa, ale do codziennej jazdy to ja ich nie widzę...
  • Odpowiedz
@NPol41: to zależy jaki masz budżet, oczekiwania wobec maszyny i budowę ciała. Myślę, że najbardziej uniwersalny wybór na dziś to V-strom 650, Transalp, albo coś podobnej klasy (średni adventure).

MZ zostaw pasjonatom. Wiem, że to były dobre maszyny, ale jak przejedziesz się na czymś nowszym z Zachodu lub z Japonii to na MZ już tak nie popatrzysz
  • Odpowiedz
@motospamer: dawniej owiewka może nie była potrzebna, bo jak taka WSK z PRL rozpędziła się do 70km/h, to było dobrze. Dziś 90km/h na nikim wrażenia nie robi, ale jednak natłok powietrza jest mocno odczuwalny.

Ja mam to szczęśćie, że mam VStroma i CX500ec - w obu przypadkach fabryczna owiewka dmucha powietrze prosto w ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NPol41: zlituj sie z tymi szrotami z prl xD kup sobie coś lekkiego, taniego w stylu cb500 alob kawasaki er5 (albo lepszego jak masz budżet), pojeździj z rok-dwa i wymień na coś większego
  • Odpowiedz
@motospamer: tyle, że na nakedzie ciężej zrobić 800km na strzała. Coś za coś ()

Dlatego najlepsza ilość motocykli w swoim garażu to n+1 (n - liczba aktualnie posiadanych motocykli) :D
  • Odpowiedz
@NPol41: jeśli marzysz o etz 250 to się nie zastanawiaj tylko kupuj. Weź się tylko zapisz na forum MZ klub oni ci wszystko powiedzą i w razie czego pomogą.
Jeśli masz dobrej klasy części to jest to motocykl niezawodny który według serwisówki trzeba robić szlif cylindra co 40tys km.
Zawsze odpala bez problemu i nigdy nie zawodzi.
Chyba że kupisz złom za 10 tys zł.
Natomiast jeśli chcesz motocykl klasyczny
  • Odpowiedz
tyle, że na nakedzie ciężej zrobić 800km na strzała. Coś za coś ()


@SuperStefan: kwestia techniki, tłukłem autostradami 1200 w 12h, tłukłem 1800 gorszymi drogami w 32h bez spanka, jedynie z leniuchowaniem po rowach.
Oczywiście inaczej się rozmawia po trasie na nakedzie a inaczej zza szyby, ale umówmy się - autostrada to tranzyty a nie wycieczka właściwa. O wiele śliczniej jest się wtedy bujać
  • Odpowiedz
Natomiast jeśli chcesz motocykl klasyczny w podobnych pueniądzach to kup hondę GB 350.

W salonie kosztuje 19tys zł


@mpetrumnigrum: ewentualnie jakiś Royal Enfield, też 350, też Made in India, ale jechać będzie dobrze

@motospamer: najważniejsze, że masz porównanie i masz wybór ;) Co innego, jak ktoś jest uparty, bo "całe życie jeździł Harleyem/GSem/Hayabusą i innej opcji nie widzi". Ja podałem przykład z VStromem/Transalpem bo to chyba dobry entry
  • Odpowiedz
@SuperStefan: żeby nie było, przez prawie 10 lat piałem, że fałstrong to motur uniwersalny - do pracy, do lekarza, do kościoła - rozrywka, przewieziesz rzeczy z castoramy, pojedziesz na lekko, blisko i daleko. Gdyby nie wycieczki z kobitą nad morza południowe to zostawił bym tylko nakeda i elo. Ludzie też się będą budzić - zachłyśnięci modą adwenczerowania, szukając lepszych wrażeń - dojrzeją do nakeda,

  • Odpowiedz
@NPol41: też miałem tą zagwostkę, bo akurat robię kat A. Gdyby nie, to, że chcę jeździć z kobietą na jednym moto, to już dzisiaj wiem, że brałbym (jako pierwszy moto), to co jest w szkole jazdy, czyli MT07. Jedynie nie brałbym najnowszego rocznika, bo to już nie jest ten dźwięk i popcorn z tłumika. Obecnie mam na oku BMW z serii F, np F800GT, myślałem też nad hondą nc750x w
  • Odpowiedz
Yamaha TDR125

MZ Etz 250


@NPol41:
Pytanie nieironiczne - czy jeździłeś kiedyś na współczesnym, względnie nowym motocyklu?
Bo to jest zupełnie inne doświadczenie. Skoro jeszcze nie masz kat.A, to idź do wypożyczalni, i przejedź się na (względnie) nowym Duke 125, Svartpilen, Zontes nawet jakimś Junaku z chłodzeniem cieczą - to nagle się przekonasz, jak wiele rzeczy w twoim starym motocyklu cię denerwuje, ale się do
  • Odpowiedz
szyba zabiera 63,2% przyjemności z motorkowania


@motospamer: Ja mam wyższą i jeszcze deflektor d-------m i teraz jest w pytę.

tyle, że na nakedzie ciężej zrobić 800km na strzała. Coś za coś
  • Odpowiedz