Wpis z mikrobloga

Rebecca Ferguson (Lady Jessica) przyznała, że w 3 części Diuny pojawi się tylko w 1 scenie.

Jest to i dziwne, i niedziwne zarazem. Niedziwne, gdyż w książce faktycznie jej nie ma (przez całą fabułę przebywa na Kaladanie). Dziwne natomiast z tego powodu, iż film kończy historię Diuny i ten jej wątek tak zostanie beznamiętnie ucięty? To chyba byłoby rozczarowujące.

#film #diuna
waro - Rebecca Ferguson (Lady Jessica) przyznała, że w 3 części Diuny pojawi się tylk...

źródło: HDtM4dNXEAAY23a

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tą wersją ekranizacji.
Dla mnie jest kiepska.
Niestety Diuna ma pecha do wersji filmowych.
3 częściowy serial "Dzieci Diuny" z 2003 był nawet lepszy (fajna muzyka).
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tą wersją ekranizacji


@makrofag74: jest pierwszą ekranizacją, która w sensowny sposób pokazała świat Diuny. Jest też największym widowiskiem fantastycznym od czasów Władcy Pierścieni. To chyba wystarczy.

Fabularnie 1 część oddaje ducha Diuny, 2 część już nie do końca.
  • Odpowiedz