Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy politycy ogarną, że problem demograficzny Polski można rozwiązać jedynie tanimi socjalnymi mieszkaniami?
Że powodem tak niskiej dzietności nie jest lewactwo i psiecka, a brak bezpieczeństwa i własnych 4 kątów?

Ciekawe ciekawe

#polityka #kiciochpyta
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach