Aktywne Wpisy

#konfitura #samochodza @konfitura_w_akcji
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.
Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
źródło: obraz
Pobierz
Damianowski +28




Że powodem tak niskiej dzietności nie jest lewactwo i psiecka, a brak bezpieczeństwa i własnych 4 kątów?
Ciekawe ciekawe
#polityka #kiciochpyta
jestes odklejony - mieszkania i bogactwo są kluczową kwestią jeśli chodzi o posiadanie dzieci. Takie sa fakty
Brak dzieci to wiele powodów, moda owszem, rozwiązłe społeczeństwo, pogoń za niewiadomo czym, każdy chce mieć super życie z social mediów, każda kobieta chce mieć karierę, bycie kurą domową to obciach, mężczyzna jest od razu przegrany przy jakimkolwiek konflikcie z kobietą. To są
Coś takiego jak empatia nie istniało w PRL i pokoleniu boomerów, bicie dzieci i p-----c psychiczna była wtedy normą przecież ¯\(ツ)/¯
@Zgrywajac_twardziela: Są dostępne. Np. w Szwecji jest taki urząd który się nazywa Försäkringskassan, który w zależności od gminy opłaci ci 80-100% czynszu za wynajem, musisz tylko przebywać w Szewcji legalnie, mieć prace i odpowiednio niski dochód.
Ale żeby nie rozwadniać tematu - nigdy i nigdzie poprawa sytuacji mieszkaniowej nie naprawiła demografii.
@OCIEBATON: tylko ze powodzem jest lewactwo i lenistwo a psiecko tylko efektem. Ludzie nie chca rezygnować ze swoich wakacji trzy razy do roku zeby gówniaka wychowywać, psiecko oddadzą znajomym albo do hotelu i mozna jechać do tajlandii
Pieniądze czy mieszkania nie mają absolutnie nic do dzietności
Jakby mi ktoś dał mieszkanie czy dom niczego by to nie zmieniło. Jak i u wszystkich innych którzy są singlami, gdzie niektórzy z nich mają też mieszakania i nie są w związkach
Tak samo znam mnóstwo ludzi w związkach którzy mają mieszkanie czy nawet i dom i nie robią sobie
@niemampomyslunalogin00: Masz na myśli ten Zachód gdzie ceny mieszkań i domów rosną od dekad mocniej od pensji? Jak tu na wykresie z USA?
Na wykresie masz pokazane, że w 1985 na zakup domu trzeba było wydać zarobki z 3,5 roku pracy.
źródło: IMG_0342
Pobierz@Zgrywajac_twardziela: nie i nie. Dopłaty funkcjonują tam stabilnie od czasów Olofa Palme i prawdopodobieństwo że państwo je nagle zabierze jest podobne do tego że nagle w ziemie walnie asteroida.
Plus podobne instytucje funkcjonują w innych krajach skandynawskich, pod innymi nazwami.
Dodatkowo - nie sądzisz
źródło: tdt
PobierzKluczowy fakt który tutaj pomijasz to to, w jakim wieku są posiadacze tych mieszkań w Polsce, emeryt czy 50 latek dzieci mieć już raczej nie będzie ¯\(ツ)/¯
Brak stałego miejsca zamieszkania to oczywisty brak poczucia jakiejkolwiek stabilizacji. Nikt myślący poważnie o przyszłości swoich dzieci nie
@niemampomyslunalogin00: topka influzjebów z milionowymi wyświetleniami ma dziecko lub więcej, kolejne influzjeby co chwile ogłaszają, że są w ciąży a ty p--------z, że dzieci nie są mode XDDD
@niemampomyslunalogin00: Raczej chodzi o to, że też są inne rozrywki, niż wychowywanie dzieci.