Wpis z mikrobloga

Dlaczego w zależności od przeglądarki mam dostępne inne opcje jezykowe w HBO MAX? Na firefoxie tylko język angielski, na chrome język angielski i polski, na safari język polski, angielski i 6 innych języków. Włączenie i wyłączenie nie działa. Tak samo jest z napisami. Na firefox tylko polskie, na chrome polskie i angielskie, na safari i microsoft edge 20 różnych języków napisów do wyboru. W operze też tylko angielski język #film #hbomax
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Qqeer: Że wszystkim tak masz? Bo u mnie na FF psuł się polski, ale tylko przy kilku konkretnych produkcjach (Gra o Tron, Ród Smoka). Reset pomagał.
  • Odpowiedz