Wpis z mikrobloga

Po co on ten łokieć wystawiał, nie wie że jest VAR? 20 minuta, u siebie można trochę poszaleć, co za dzban xDD Ależ Real szmaci Pepa, jadą z tym city jak z burą suką.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach