Wpis z mikrobloga

Prawie 13 lat z jednym awatarem i na przestrzeni lat coraz więcej p-----------k do postaci Małej Mi, bo nieeee, nie mogę po prostu lubić bajki Muminki, ja się na 100% utożsamiam z Małą Mi w wersji jej "popkulturowego" odbioru (który nie istniał w takiej postaci w momencie, kiedy wstawiałam ten obrazek na profilowe) i należy mi się z tego tytułu mniejsza lub większa analiza mojej nieskromnej osoby przez pryzmat postaci fikcyjnej plus diagnoza zaburzeń psychicznych gratis.

W związku z tym rodzi się pytanie...

Zmieniać czy nie zmieniać obrazek profilowy?

  • zostaw jak jest 64.7% (844)
  • zmieniaj śmiało 8.5% (111)
  • chcę budyń 26.8% (350)

Oddanych głosów: 1305

  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@vieniasn: bo się cyklicznie przypieprzają i czasami ciężko to przytkać budyniem, a fajnie byłoby nie dorobić się własnego pola grawitacyjnego xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@vieniasn: ale to są wtedy inne głupoty, mimo wszystko... a z drugiej strony jak zapytasz, to żodyn nie widzi potrzeby zmian xD
  • Odpowiedz