Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 17.03.2026, w godzinach 9:00–12:00, we Wrocławiu na ulicy Ołtaszyńska przy rondzie Ołtaszyńska/Zwycięska - przy przystanku autobusowym (na przeciwko hotelu Bacero) doszło do włamania do białego auta Renault. Skradziono zieloną torbę Samsonite Ecodiver oraz czarny plecak James Hawk.

W środku znajdowały się:
dokumenty
zewnętrzny dysk HDD 4TB USB
gimbal DJI Osmo
pendrive
AirPods Pro
prywatne rzeczy jak koszule, spodnie, elektroniczna szczoteczka do zębów, kosmetyczka itp.

Nagroda 2000 zł za wskazanie sprawcy.
Nagroda 3000 zł za odnalezienie skradzionych rzeczy

Każda osoba, która widziała sprawcę lub może pomóc w jego namierzeniu, również zostanie nagrodzona.

Miejsce zdarzenia:
https://maps.app.goo.gl/NZ73hHCiJghjYWf2A?g_st=ic

#wroclaw #wroclawskiewykoppiwo #wroclawradar
black-john - Dzisiaj 17.03.2026, w godzinach 9:00–12:00, we Wrocławiu na ulicy Ołtasz...

źródło: IMG_6497

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajak98: generalnie przez ostatnie lata to mi się zdarzało zostawiać nawet telefon na widoku , a raz nawet kluczyki. Teraz jednak zauważam ,że zaczęły powoli wracac stare dobre czasy (,)
  • Odpowiedz
@black-john: wspolczuje kradziezy ale czy to twoja fura na Google Street view zaparkowana dokładnie w tym samym miejscu czyli na przystanku w sierpniu 2025? bo nie wiem czy złośliwie coś o karmie nie wspomnieć
ejtam - @black-john: wspolczuje kradziezy ale czy to twoja fura na Google Street view...

źródło: 1000058258

Pobierz
  • Odpowiedz