Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać że nienawidzę lewactwa. Zawiodło mnie. A jeśli chodzi o prawactwo to nie mam żadnych oczekiwań bo to ciemnota. Wybaczcie koledzy o innych poglądach. Po prostu to właśnie czuję, co poradzić? (,) #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@vulcanitu byłem wychowywany w domu gdzie rzeczywistość tłumaczyło się magią i czarami. Potrzebowałem logicznego i naukowego opisywania świata. Lewactwo na początku mamiło mnie taką właśnie wizją a okazało się być tym samym. Każdemu mogło się przytrafić.
  • Odpowiedz