Wpis z mikrobloga

Koledzy, dostaliśmy z różową od moich rodziców 200k do wkładu własnego na dom. Kasę muszę wpłacić dopiero za jakieś dwa tygodnie. Jakieś porady inwestycyjne żeby w tym czasie na tym zarobić? Nigdy nie inwestowałem, ale szybko się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@BFyre: jako akcjonariusz xtb mogę polecić cfd na xtb. Ty i tak nie zarobisz, a mi zawsze coś wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BFyre: w pierwszej kolejności złóż deklarację podatkową, żeby darowizna była zwolniona (zwolnienie przysługuje tylko, jeśli darowizna zgłoszona jest w ustawowym czasie. Inaczej darowizna jest opodatkowana).

Jak już wszystkie formalności zostaną spełnione, to dobrą strategią inwestycyjną byłby short na ropę oraz złoto.

To nie jest porada inwestycyjna
  • Odpowiedz