Wpis z mikrobloga

O proszę jak można wytłumaczyć rząd

Ksiądz-autorytet lewicy (czy tam liberałów), przedstawiciel Kościoła "otwartego", z Tygodnika Powszechnego, czasopisma dla jelity intelektualnej

Żeby tylko wszyscy byli tak wspaniałomyślni, tak wyważeni i tak umiarkowani jak Boniecki, to i Gazeta Wyborcza byłaby zadowolona, i pokój zapanowałby w Polsce : /

#boniecki #aferapodsluchowa #polityka #4konserwy #neuropa #lolcontent
KREMZBROKUL - O proszę jak można wytłumaczyć rząd



Ksiądz-autorytet lewicy (czy tam...

źródło: comment_BWWcUchYvm7PGQdMkTPlMX645sfV81p4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KREM_Z_BROKUL: #!$%@?ąc od jego lemingowych notabene politycznych dywagacji, jego sposób bycia bardzo mi się podoba mimo iż nie jestem przesadnym zwolennikiem liberalizmu w KK, pokazuje właśnie księdza otwartego na dialog, księdza rozumiejącego zmiany jakie zachodzą w świecie i dlaczego ludzie opuszczają kościół, księdza potrafiącego pokornie spojrzeć na kościół a nie tylko kreować KK na biedną ofiarę losu, nazywanie go idolem lewicy to debilizm i sugerowanie, ze każdy nie-fanatyczny zacietrzewiony katol
  • Odpowiedz
nazywanie go idolem lewicy to debilizm


@Kazach_z_Almaty: lol, przecież na niego powołują się tacy ludzie jak Owsiak, Środa, Michnik, tak samo na Turowicza i Tischnera, więc nie rozumiem gdzie tutaj jest debilizm, skoro ja tylko stwierdzam fakt

jego sposób bycia bardzo mi się podoba


@Kazach_z_Almaty: ta jego wypowiedź obrazuje jego sposób bycia, czyli potrafi wytłumaczyć każde łajdactwo, byle tylko chronić określoną opcję polityczną i to jeszcze w taki
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL: Dziwne, że przy takich wypowiedziach nie ma nagonki w "Wyborczej" o wtrącaniu się księży w politykę. Strach pomyśleć jaki to niedopuszczalny skandal by był, gdyby skrytykował nagranych.
  • Odpowiedz