siemka, wybieram się w kwietniu na Sycylie, jesteście mi w stanie polecić jakąś tanią wypożyczalnie samochodów? te z grup na fb to największy scam, w poprzednim roku na Majorce wynająlem auto za 600 zł z ubezpieczeniem a na grupach standardowo ceny 1000 zł+ x D #sycylia #wlochy #wycieczka #wakacje
#sycylia #wlochy #wycieczka #wakacje
Felirent. Cena była z pełnym ubezpieczeniem
źródło: IMG_7719
Pobierz