Wpis z mikrobloga

W sumie mało śmieszne. Kategoria wprowadza w błąd, Mała niedźwiedzica to jest wymysł astrologiczny, nie astronomiczny.


@Akki_ee: xDD idź do tego programu, z tobą będzie tyle samo śmiechu
  • Odpowiedz
@r5678 ostatnio przechodziłem obok TV jak to leciało, spojrzałem, mówię "mała niedźwiedzica, łatwe" poszedłem do sypialni i usłyszałem, że nie zgadł, przyleciałem z powrotem i nie usłyszałem co on tam d-----ł xd co za ananas
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie dzieje się tak bo biorą statystów którzy wygrać nie mogą i muszą udawać głupka. Często w kf to się zdarza
  • Odpowiedz