Wpis z mikrobloga

mi na zgłoszenie nie odpisuja a takich ananasów biora xd


@adisoniusz: napisz z innego konta, najlepiej po paru browarach, dorzuć kilka ortografów, wywal interpunkcję, najlepiej niech zgłoszenie będzie bez ładu i składu, i wygląda na to że zaraz będziesz w programie xD
  • Odpowiedz
Mała niedźwiedzica to jest wymysł astrologiczny, nie astronomiczny.


@Akki_ee: Bzdura, lista gwiazdozbiorów została ustalona przez Międzynarodową Unię Astronomiczną, a nie wróżki xD
Mała Niedzwiedzica na niebie nie jest nawet w zodiaku, którym posługuje się astrologia.
  • Odpowiedz