Wpis z mikrobloga

#bielskobiala Mireczki czy wiecie jakie obecnie autobusy jeżdżą na linii Kraków - Bielsko? Kiedyś były jakieś busiki. Teraz znajduje mi jedynie lajkonika a chyba 15 lat nie jeździłem autobusem na tej trasie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fakjubicz86: sprawdź połączenia kolejowe z Czechowic lub Pszczyny, nie wiem jak teraz ale w zeszłym roku latał jakiś pociąg Kraków-CzDz i dalej na zachód ale nie zawijał do Bielska.
  • Odpowiedz