Wpis z mikrobloga

@szalony-adrian: Na to wygląda. Pewnie po 23 ma ten obrazek ''zakończenie programu'' i odpala się o 6 z nową ramówką. Swoją drogą, to co on teraz ma we łbie? Może na wykopie jest jakiś psycholog lub chociaż student #psychologia lub #psychiatria, który by mógł nakreślić tak bardziej naukowo. Przecież on od soboty ma taką szarżę w internecie na własne życzenie, że to szok. Non stop
  • Odpowiedz
@lukies2221: najciekawsze jest to, że wszędzie gada o pracy zdalnej ale jak mu neta zabrakło na wjeździe do Albanii to zapowiadał detoks od internetu po czym kilka godzin później jednak kartę sim kupił no to urlopu nie dostał w pracy zdalnej czy jednak moderowanie komentarzy było silniejsze? xD
  • Odpowiedz