@Minieri: trzeba go do reprezentacji na pewno wprowadzać na spokojnie i odpowiedzialnie. Oskar nie ma doświadczenia reprezentacyjnego, nie zna zapachu jej szatni, nie można przeszarżować. Można go np. przetestować w reprezentacji U27 w sparingu z Kosowem, nie ma po co ryzykować powołania na baraże gdy dostępny jest niezawodny Kamil "Turbo" Grosicki który na pewno da z wątroby w kluczowym momencie bądź jakiś 38 letni obrońca którego można wpuścić na "podostrzenie"
@Minieri: J----a, był po Małyszu Stoch, po Stochu nam się z d--y pojawił Tomasiak.
W piłce po latach 70/80 mieliśmy j----e g---o, aż trafił się Lewandowski. Lewy schodzi. Czyżby rosła nam na wzór skoków gwiazda, żeby nie było próżni? :D
Oby. Kibicuję z całego serca, bo słyszę też, że to w miarę normalny chłopak, któremu sodówa nie o-----e. Jeśli tak - to takich chcę :D Za Robercikiem byłem całą karierę,
Mirror: https://streamin.link/v/199d188f
#golgif #golgifpl #mecz #fcporto
źródło: ezgif-40d3435a39c111d6
Pobierzźródło: comment_1642358924WZHXyAaHtZI9Glg6jkmhFs
Pobierz@normalne_dziecko: gdyby to Hajto tak bredził, to nie byłby problem. Problemem jest to, że tak bredzi selekcjoner XDD.
W piłce po latach 70/80 mieliśmy j----e g---o, aż trafił się Lewandowski. Lewy schodzi. Czyżby rosła nam na wzór skoków gwiazda, żeby nie było próżni? :D
Oby. Kibicuję z całego serca, bo słyszę też, że to w miarę normalny chłopak, któremu sodówa nie o-----e. Jeśli tak - to takich chcę :D Za Robercikiem byłem całą karierę,
https://www.facebook.com/share/v/1DR8UvXtcJ/