Wpis z mikrobloga

@Minieri: trzeba go do reprezentacji na pewno wprowadzać na spokojnie i odpowiedzialnie. Oskar nie ma doświadczenia reprezentacyjnego, nie zna zapachu jej szatni, nie można przeszarżować. Można go np. przetestować w reprezentacji U27 w sparingu z Kosowem, nie ma po co ryzykować powołania na baraże gdy dostępny jest niezawodny Kamil "Turbo" Grosicki który na pewno da z wątroby w kluczowym momencie bądź jakiś 38 letni obrońca którego można wpuścić na "podostrzenie"
  • Odpowiedz
@Minieri: J----a, był po Małyszu Stoch, po Stochu nam się z d--y pojawił Tomasiak.

W piłce po latach 70/80 mieliśmy j----e g---o, aż trafił się Lewandowski. Lewy schodzi. Czyżby rosła nam na wzór skoków gwiazda, żeby nie było próżni? :D

Oby. Kibicuję z całego serca, bo słyszę też, że to w miarę normalny chłopak, któremu sodówa nie o-----e. Jeśli tak - to takich chcę :D Za Robercikiem byłem całą karierę,
  • Odpowiedz