smutny_kojot smutny_kojot 15.03.2026, 08:26:23 9 + Przynajmniej wreszcie skończy się p---------e wykopków, że Max to jakiś kosmita. Kierowca jak każdy inny. Do tej pory cały czas miał bolid do wygrywania, a teraz nie ma.#f1
RitmoXL RitmoXL 15.03.2026, 08:27:23 via Wykop 10 + @smutny_kojot: Nie skończy się ¯\(ツ)/¯ Max jest kosmitą i maszyną, wruci jak Kubica wrucił to i on wruci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Cender Cender 15.03.2026, 08:27:32 via Wykop 11 + @smutny_kojot: popsuty bolid Maksa to niby dowód pod tę tezę?;d
dafto dafto 15.03.2026, 08:28:49 via Wykop 3 + @smutny_kojot: ciężko być dobrym w bolidzie co pełnego wyścigu nie przejeżdża
RitmoXL RitmoXL 15.03.2026, 08:29:11 via Wykop 2 + @Boncz3k: Ale ja go lubię bo ona ma dobre serce tylko nerwowy ( ͡° ᴥ ͡°)
Gaboleusz Gaboleusz 15.03.2026, 08:29:31 via Android 0 + @smutny_kojot: nie no co Ty Max w Haasie by wygrał na luzie goat
MirkoLord MirkoLord 15.03.2026, 08:32:34 via Wykop 0 + @smutny_kojot: ja ci k---a dam, lepszy ten jeżyk co pod minimalną presją kończy w żwirze
#f1
( ͡~ ͜ʖ ͡°)