Wpis z mikrobloga

Przynajmniej wreszcie skończy się p---------e wykopków, że Max to jakiś kosmita. Kierowca jak każdy inny. Do tej pory cały czas miał bolid do wygrywania, a teraz nie ma.

#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach