Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d601: gratsy Miras! Wygrywa to właściwy tag. Sam odstawiłem jakiś czas temu i też nie narzekam choć teraz już nie mam czasu na takie tematy jak u Ciebie i tym bardziej żałuję że za późno podjąłem decyzję. Ale powtarzam moim znajomym (niegdyś od chlania), że jeszcze nigdy nikt nie żałował tej decyzji.
  • Odpowiedz
@d601: pamiętaj by odpoczywać równie intensywnie jak trenujesz. Kontuzja lub choroba może doprowadzić do „chwil słabości”
  • Odpowiedz