Wpis z mikrobloga

Polska to kraj dla ciepłolubów. W tym kraju zimno jest przez około 2 miesiące, a przez całą resztę jest ciepło.

#pogoda #polska #z-------------j #z-------------j #l-------------j
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamenes: Miłość do lata to coś więcej niż upodobanie do ciepła(które zresztą jest pojęciem względnym). Lato to życie, na każdym kroku mnóstwo ptaków i owadów, u mnie na osiedlu także jeże. Lato to zielone drzewa, to sporo naturalnego światła które ma realny i udowodniony wpływ na ludzkie samopoczucie(z ewolucyjnego punktu widzenia z Afryki wyszliśmy ledwie chwilę temu, prawie nie wyrobiliśmy przystosowań i wciąż życie tutaj jest dla naszych organizmów pewnego
  • Odpowiedz