Wpis z mikrobloga

  • 2
@salvador5000: Marlinów (MDV-106) już chyba nie sprzedają, bo Casio skończyła się jakaś licencja na to logo, AFAIR. Możesz kupić jedynie używkę lub nowy bez logo (MDV-107). To ten sam zegarek, tylko jedyną różnicą jest właśnie logo.
  • Odpowiedz