Wpis z mikrobloga

@radzioso532: ogólnie jej historia jest smutna. Wyjechała do USA z chłopakiem czy miała do niego dołączyć, żeby tam pracować. Chłopak ją olał, a ona padła ofiarą human trafficking. Robiła to, żeby się utrzymać, nagrywki miały być dla prywatnych kolekcjonerów, wylądowały w internecie i na pewno w wielu aspektach zniszczyło jej to normalne życie
  • Odpowiedz
@radzioso532: to chyba Ty sobie coś estymujesz w mózgu. Ogólnie to zawinęła się dosyć szybko i na pewno nie nagrywała latami. Poza tym ona tam była we wczesnych 2000 to na Podlasiu skąd pochodzi, społeczeństwo było mega świadome co to jest internet i piractwo XD poza tym sam napisałeś, że nie znała angielskiego to na pewno była świadoma wszystkich niuansów zawartych w umowie bo łaskawy pan Amerykanin z pewnością przetłumaczył
  • Odpowiedz