Wpis z mikrobloga

  • 1
@Famine: Francuzi potrafią w szlaki, trzeba im to przyznać. Do tego zero reglamentacji i ludzie rewelacja. Taka Francja jaką pamiętam sprzed lat z bagietką, winem, serem i oliwkami. Schroniska gdzie nikt Cię nie oskubie, częstują poncha, chcesz rozbić namiot rozbij za free, jak u nich coś zjesz to prysznice i toaleta za free. Co do Francji co Ty gadasz Alpy, Pireneje matko jakie oni mają szlaki i widoki z ich,
  • Odpowiedz