Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
XD XD XD czekałam aż powiedzą, a szczególnie Tobiasz, że to jednak wina Roksany. Głupi burak, szkoda że nie dodała tam, że powiedział, że jak wybierze kogoś innego, to grupa się odwróci.
Weronika też nie wiedziała co się dzieje, więc jej mówią że Twój partner to zwykła szuja, a ona zamiast iść do niego pogadać, to mówi że każdy na nich gada i że ona nie chce, że to inni źle robią i powinni sie wstydzić. Wtf?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach