Wpis z mikrobloga

Cześć,

od jakiegoś czasu interesuję się analizą techniczną i zacząłem budować małe edukacyjne narzędzie które analizuje akcje na podstawie wskaźników takich jak RSI, MACD czy EMA.

AI generuje krótki komentarz do wykresu i próbuje wyjaśnić co mogą sugerować wskaźniki.

Projekt jest jeszcze w fazie testów, więc jestem ciekaw opinii osób które interesują się tradingiem.

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda:
https://tradalabs.com

Chętnie posłucham feedbacku – czy takie narzędzie może być przydatne?

#gielda #trading #akcje #inwestowanie #ai #programowanie #nauka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamesJoyce:
Mój projekt idzie trochę w innym kierunku – bardziej jako narzędzie edukacyjne do interpretacji wskaźników technicznych i generowania komentarza do sytuacji na wykresie.FinMem jak widziałem jest w stanie samo podjąć decyzję tradingową.

W Tradalabs możesz w ustawieniach zmienić konfigurację wskaźników (wybrać 2 inne) i zobaczyć jaki będzie komentarz dla tej samej spółki.
  • Odpowiedz