Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak fanboye Premier League spuszczają się jaka to nie jest silna liga, jaka wyrównana, jaka wspaniała, inne się przy niej nie liczą itp. A w ogóle jakie ma potężne zespoły i doskonałych piłkarzy. A potem te hiper-super-potęgi konfrontują się w LM z takimi klubami jak Real Madryt, Atletico, Bayern Monachium albo PSG i niemal zawsze wyłapują na p---ę xDDD

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polakpatriota2137: Newcastle remis z potężną Barcą i Chelsea też z PSG, to raczej pozytywne niespodzianki. Arsenal remis na wyjeździe, średni wynik. Spurs nie ma co liczyć, bo oni to z ligi spadną i sie raczej tym martwią, a nie LM. Tylko City niespodzianka na minus.
  • Odpowiedz