Wpis z mikrobloga

dużo, ale nie tak jak we Wrocławiu


@o__0:
pewnie coś a'la Krakow pod wzgledem ilosci Ukraincow, nic do nich jakos szczegolnie nie mam, ale wole mieszkac w dosc polskim miescie, pewniej sie czlowiek czuje gdy sie czuje jak u siebie, podobno z praca u was troche ciezko
  • Odpowiedz
@seventh_gate: ale jesteś u siebie, gdzie się nie przeprowadzisz będziesz miał imigrantów, przyzwyczajaj się bo jesteśmy wreszcie krajem pierwszego świata
  • Odpowiedz