Aktywne Wpisy
CzarnaAlbinoska +172
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
źródło: 1000017803
Pobierz
1-1-1-1 +117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





#ukrainiec #lublin #pytanie
@o__0:
pewnie coś a'la Krakow pod wzgledem ilosci Ukraincow, nic do nich jakos szczegolnie nie mam, ale wole mieszkac w dosc polskim miescie, pewniej sie czlowiek czuje gdy sie czuje jak u siebie, podobno z praca u was troche ciezko
@seventh_gate: to teraz pytasz o Lublin czy Warszawę?
lublin kolego, podobno w lublinie ciezko z praca troche, myslalem ze mieszkasz w lublinie stad takie skonfundowanie
Komentarz usunięty przez moderatora
@seventh_gate: tutaj ciężko z pracą jest od 25 lat przynajmniej xd