Wpis z mikrobloga

  • 1
@ramirezvaca

@Famine: oj nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo :) wczoraj był upierdliwy odcinek, a na placach trochę kilogramów wisi. :)


Właśnie, że zdaję bo w lecie uskuteczniam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz