Aktywne Wpisy

Shatter +219
Czy #policja w tym kraju działa?
Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
źródło: 1000008251
Pobierz
solejukowski +85
Zbliża się ciekawa premiera w wydawnictwie Mando
Dobrze wychowani. Jak wytresowano milenialsów
___
"Starszym należy się szacunek”
Dobrze wychowani. Jak wytresowano milenialsów
___
"Starszym należy się szacunek”
źródło: 1000081920
Pobierz




Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy
23.3°C, Słońce wstało o05:54a zajdzie17:58. Dla porównania w Poznaniu jest 3.1°C, a Słonko będzie z nami od06:16aż do17:50.Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość
Niech spadną deszcze! ヽ(☼o☼)ノ !
Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (ง✿o✿)ง
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @Melkovva_: @KKK1987: @Marinero1: @reyley: @Syskiev: @P-v-E: @kamilnowa: @slabylogin:
Ale zajebista pogoda dzisiaj, w długich ubraniach, aż za ciepło ( ͡º ͜ʖ͡º)
cóż, kolejny dzień minął :D
czas na kawkę i czillerę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■
W końcu dni coraz dłuższe. Trzymajcie się tam!
Ale to był zabiegany dzień... Praca, fizjo, weterynarz. Dopiero jest czas, żeby odsapnąć.
Spokojnego wieczoru, Totowcy! :-)