Wpis z mikrobloga

#f1 Pewnie powszechnie znana ciekawostka, ale co tam: BrawnGP zachował się w naszej pamięci jako sensacja roku 2009 i dominator pierwszej połowy tamtego sezonu, ale wbrew utartej opinii ekipa z Brackley tylko jeden raz zajęła pierwszą linię na starcie wyścigu, w otwierającej sezon Australii. Przez resztę sezonu ani razu nie udało się tej sztuki powtórzyć, częściowo przez problemy Barirchello z pracą hamulców. Pod względem tej statystyki wynik jest identyczny z dorobkiem Toyoty.
barystoteles - #f1 Pewnie powszechnie znana ciekawostka, ale co tam: BrawnGP zachował...

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach