Wpis z mikrobloga

#xtb #gielda mireczki czy na xtb lepiej kupować etf przez plany inwestycyjne czy lepiej ręcznie otwierać pozycję? Co pozwala na większy porządek i prostotę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach