Cała niedziela od samego rana potężny katar, ból głowy, zaczerwienione i załzaqione oczy. Teraz już od 20:30 wiercę się w łóżku próbując zasnąć i nie mogę.
A budzik do pracy o 4:30 xD chyba wjedzie krótkie L4 bo nie ma szans abym jutro...w sumie dziś wyrobił w pracy.
A budzik do pracy o 4:30 xD chyba wjedzie krótkie L4 bo nie ma szans abym jutro...w sumie dziś wyrobił w pracy.
#grypa #przeziebienie #katar #zatoki #choroba #medycyna #pracbaza #bezsennosc