Zartos_Larpiarz Zartos_Larpiarz 07.03.2026, 22:13:32 2 + Ale fajnie się gra. Czuję się jakbym znowu był na studiach i legion startował#pathofexile
KaraBooska KaraBooska 08.03.2026, 09:00:02 via Wykop 0 + @Zartos_Larpiarz: Ja też wczoraj odpaliłem. Na razie spoko się gra. Mam trochę mało czasu ale akurat urlop mi się zaczął i wieczorki mam na granie.
#pathofexile