Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś grę małego formatu na 30min jak np Splendor? Z ulubionych gier to mamy Wsiąść do Pociągu, El Dorado, Aeons End, Everdell ale one wszystkie są długie - min 1h30m z rozłożeniem. Potrzebuję czegoś przynajmniej 50% mniejszego kiedy nie odpalamy spędu planszówkowego tylko pykniemy przy okazji czegoś innego. Gra najlepiej żeby była na 3 osoby, ewentualnie 4

Wszystkie towarzyskie typu tajniacy odpadają - to ma być faktyczna gra ze skomplikowaniem przynajmniej jak w.w. Splendor.
#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sekin @Kulek1981 Podziękował, na pierwszy rzut poszła Ostoja - wygląda genialnie. Nawet nie oglądałem dokładnie gameplayu tylko stwierdziłem że to jakiś mix Cascadia z Azul (a obie znam z youtube) Ocena na BGG solidna. To chyba to czego szukałem. No może jeszcze jakaś prosta giereczka z kartami by sie przydała - sprawdze Faraway które tu zostało polecone
  • Odpowiedz