sosiwoczostkowe sosiwoczostkowe 07.03.2026, 13:45:31 62 + U mnie paliwo po 2 euro. Wczesniej na tej samej stacji bylo po 1.70-1.75. Ale to mala cena za brak gejowskich malzenstw xDPokaż spoiler#trump #usa #wojna #iran #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji źródło: 1000048063 Pobierz
wy_elementy_jedne wy_elementy_jedne 07.03.2026, 13:49:37 via Wykop 0 + @sosiwoczostkowe: U mnie ciągle za 1.74e
sosiwoczostkowe sosiwoczostkowe 07.03.2026, 13:51:25 via Android 0 + @wy_elementy_jedne: Na jakiej stacji? Moja to Aral - Niemcy.
panDario panDario 07.03.2026, 13:55:02 via Wykop 1 + Jeszcze tylko niech Nawrocki sprzeda zloto @sosiwoczostkowe: xDDDDDD jak to żyć pod końskim kopytem i łykać tą tanią propagande?
sosiwoczostkowe sosiwoczostkowe 07.03.2026, 13:56:37 via Android 0 + @wy_elementy_jedne: Na ktorej stacji? U mnie Aral - Niemcy.
wy_elementy_jedne wy_elementy_jedne 07.03.2026, 13:59:25 via Wykop 0 + @sosiwoczostkowe: Galp - Portugalia. Najtańsze są jednak te przy marketach, bo nawet 1.60
sosiwoczostkowe sosiwoczostkowe 07.03.2026, 14:02:04 via Android 2 + @wy_elementy_jedne: U mnie najtansze wczesniek bylo tez kolo 1.60, ale na nielicznych stacjach i w malych miejscowosciach. Ja jeszcze zobacze we Francji. Ale to jest roznica 10 km wiec pewnie bedzie podobnie wysoko.
T3sla T3sla 07.03.2026, 14:11:15 via Wypiek 11 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
wypokowytrol wypokowytrol 07.03.2026, 14:24:08 via Android 0 + @sosiwoczostkowe: Portugalia, Hiszpania tam zawsze bylo najtaniej. U mnie w irlandii z 1.68 na 1.73 wiec nawet tego nie czuje
#trump #usa #wojna #iran #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
źródło: 1000048063
Pobierz@sosiwoczostkowe: ?
@sosiwoczostkowe: xDDDDDD jak to żyć pod końskim kopytem i łykać tą tanią propagande?