Wpis z mikrobloga

XDDD Ale PiS zostanie potężnie przecwelony w wyborach. Przecież czarnek się się chyba kojarzy najgorzej z całego PiSu xD
#bekazpisu #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a2t1: jeszcze Błaszczak, to jest nad błazen. Nawet kłamać dobrze sie nie nauczył. Na fb mi duzo polityki mi sie wyświetla. Błaszczak jest nad wyraz aktywny od kilku tygodni.
  • Odpowiedz
@a2t1: skoro z alfonsa, k-------a, katolika i złodzieja zrobili prezydenta... za mało druga strona po nim jechała, mam nadzieję ze przypomną wyborców kim jest czarnek
  • Odpowiedz