Wpis z mikrobloga

@radoslaw-franciszek-osowka: i tu jest zastanawiające bo składając zawiadomienie sami łamią prawo bo dziecka nie ma a Rozpłochowski j Gorlicka drukarka lubi edytować tekst i fantazje robić . Nie rozumiem tego jak nie może ani policja ani sąd nie weryfikować tego odrazu a wszyscy Rozplochowskiemu wierzą dalej w nieistniejące dzieci
  • Odpowiedz
@mambo-1976: nie nie proponuje poczytać i poszukać informacji jak to pierw będąc dziennikarzem którym nie jest narobił sobie wrogów , potem prezesem klubu sportowego drużyny piłki nożnej a następnie wał na agencji opłat i pieniądze do kieszeni . A na samym końcu zajmuje mieszkanie na Asnyka z którego nie chce się wynieść ... To tak w skrócie
  • Odpowiedz