Aktywne Wpisy


nO-C34 +49
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#polska #gospodarka #ekonomia #pieniadze #pkb #praca
źródło: ile-towar%C3%B3w-i-us%C5%82ug-mo%C5%BCna-by%C5%82o-kupi%C4%87-za-p%C5%82ac%C4%99-minimaln%C4%85-w-v0-llporz630fng1
PobierzZajebiste to lata w ue dla nas się okazały. Wbrew rządom jakoś się udało.
Mimo że z-----i kompletnie między innymi transformację energetyczną.
Jest znacznie lepiej niż było ale nie 3x czy 4x lepiej. Według siły nabywczej tak gdzieś 2x lepiej jest. No ale to głównie przez mieszkaniówkę i usługi które mniej niż 2x lepiej. W niektórych dziedzinach jak ubrania czy elektronika to około 3x lepiej.
@Miniu30: No i? Zobacz relację minimalnej i mediany albo minimalnej i średniej. Ewidentnie zarobki się spłaszczyły. Relacja mediany i średniej nie wskazuje na spłaszczenie zarobków. Bym ci to na wykresach pokazał ale mi się nie chce zapytaj jakiegoś AIa.