Aktywne Wpisy

Codon +137
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
źródło: IMG_0156
Pobierz
RiverStar +5





A wy co byście zrobili gdybyście dostali raka i zostali sami (rodzina nie żyje itd.)?
#oswiadczenie #rak #chwalesie #bogactwo #pytanie #pytaniedoeksperta
mi telefonu na abonament nie dadzą
@Anonim5: jak myślisz, dom by się szybko sprzedał? Czy stałby w ogłoszeniach dwa lata?