Wpis z mikrobloga

Obecnie rumuński pies śpi grzecznie w budzie, ale inni twórcy czuwają ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby ktoś chciał sobie przypomnieć aferę dmc ze #snakeiter to zapraszam na film od szanownego pana mr negative
Film zawiera oczywiście 100% ivony #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Obecnie rumuński pies śpi grzecznie w budzie, ale inni twórcy czu...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kto-wie-ten-wie32: On jest jeszcze większym żałosnym przegrywem niż Kiszak, maminsynek. 95% jego bełkotu to odwracanie kota ogonem. Jego końcowa złota myśl to mniej więcej brzmi tak: „Ludzie wyzywają gry, w które grają i niema w tym nic złego”, ok a teraz poddajmy to logice: złota myśl z podręcznika „Jak brać wszystko osobiście i płakać o piksele”, czyli jak sprytnie zakamuflować własny brak umiejętności połączony z totalnym ignorowaniem komunikatów na ekranie....od
  • Odpowiedz