Wpis z mikrobloga

Z jakimi uchwytami na smartfona latacie? Do tej pory miałem tylko ram mount quick grip XL ale to jest dosyć toporny uchwyt. Myślę nad sp connect albo quad lock, tylko się obawiam że mi telefon odpadnie z tego xD
#motocykle
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@screwdriver_9000: ja mam ten z Aliexpress, dwa sezony, działa idealnie: https://pl.aliexpress.com/item/1005008578071800.html

Model CS 1990A1. Zapłaciłem za niego 39 zł. Teraz widzę, że niedostępny na tej aukcji, ale pewnie znajdziesz go na innej.

Do motocykla używam innego telefonu niż na codzień. Mam iPhone XR, którego nie będzie mi szkoda w przypadku kradzieży (gdybym zapomniał go wypiąć) lub uszkodzenia (gdyby jednak uchwyt
  • Odpowiedz
@screwdriver_9000: @czarny_matt94 mam sp connecta, miałem trzy wymagania: niwelowanie drgań, ładowarka indukcyjna i uniwersalny uchwyt, tylko oni w tamtym czasie to spełniali. Jeździłem z Pixelem 7 pro, teraz 8 pro i aparaty żyją, ten drugi mi się uszkodził ale z 2 miesiące po ostatniej jeździe, raczej nie miało to wpływu xD zapłaciłem coś bliżej tysiaka na promocji walentynkowej w chyba 2024, polecanko
  • Odpowiedz
@screwdriver_9000: Quadlocka (oryginalnego) używałem przez kilkanaście tysięcy kilometrów na dwóch motocyklach i nic się nigdy z nim nie działo. Zmieniłem na Peak Design trochę z ciekawości i trochę dlatego, że jest trochę ładniejszy i jest to nieco lepsze (ale i droższe) rozwiązanie, uchwyt jest jeszcze mniejszy a obudowy do telefonu ładniejsze. I tez po kilkunastu tysiącach kilometrów na dwóch motocyklach nic się z nimi nie dzieje, dodatkowo jeden który zamówiłem
  • Odpowiedz
@screwdriver_9000: Ja się za bardzo boję, że zniszczy to stabilizację aparatu w telefonie xd. Używałem magnetycznego tankbaga z okinekiem na telefon. Minus jest taki, że telefon się mega grzeje, ale poważnie myslę nad kupnem takiego małego ekranu carplay/android auto, zeby móc wygodnie sterować muzyką itd.
  • Odpowiedz
@Adams88878: kolego ale afryka twin adventure sports ma ekran z android auto, ja nie potrzebuję drugiego, po prostu telefon wymaga ładowania a i moge miec na nim yanosika podczas gdy na motocyklowym monitorzr mam google mapsa. Telefon w kieszeni sie wyładuje i przegrzeje
  • Odpowiedz