Wpis z mikrobloga

Miałem po pół baku w obu autach, ale i tak zalałem dieselka po 6,97 do obu. Wyszło łącznie 550 zeta, ale pan Janusz mówił, że podobno jutro znów 35 gr w górę. K-----a mnie weźmie jak stanieje xD

#paliwo #iran #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach