Wpis z mikrobloga

@prestuga: cos czytalem ze smart ma byc od 50zł(?) zł, za to nieważne czy kurier czy paczkomat.
sprytne posunięcie jak pewnie 99% wybierało paczkomaty bo są wygodniejsze xD

może swoje dostawy zrobili na niższej cenie? jaka wartośc zamowienia?
  • Odpowiedz
@prestuga warunki Smart! dla kupujących są takie same dla każdej metody dostawy. Na zrzucie widać, że dostawa InPost nie jest w Smart!, sprzedający ustawił za wysoką cenę dla tego przewoźnika, aby dostawa była Smart!
Informacyjnie, ujednolicona maksymlna wartość zamówienia (49,90 zł niezależnie od wybranej metody dostawy) już obowiązuje, ale tylko kupujacych, którzy wykupili Smart! po 2 marca.
  • Odpowiedz