Wpis z mikrobloga

@pyroxar: Zapakowałem się jak rosło, zresztą trudno powiedzieć, że zapakowałem bo to tylko mały fragment portfela ale wszędzie zielono a na tym gównie czerwone 50% w dół. Więc wsadziłem w BTC i jak tylko wyrównam stratę na akcjach to sprzedaję ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz