Wpis z mikrobloga

No ja w koło komina bym latał po wsiach więc małe prawdopodobieństwo


@NiezlyJestes: Policja z automatu kontroluje masowo motocyklistów pod kątem uprawnień. Mam kontrole ze 2-3 razy w roku.
  • Odpowiedz
@NiezlyJestes: To już nie te czasy, że jak się po wioskach jeździło to nie było ryzyka (albo było znikome) że złapią. Lepiej zrobić prawko na A albo kupić 125 i jeździć bez stresu.
  • Odpowiedz