Wpis z mikrobloga

jaram się, bo weekend będzie słoneczny i ciepły i będzie #rower ❤️❤️❤️
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ale cykam się jeździć na długie trasy (a bardzo lubię), bo raz mi dętka poszła i wracałam autobusem.
  • Odpowiedz