Aktywne Wpisy

l--RAD--l +3
Mam takie małe marzenie, żeby antywisła s---------a się z ekstraklasy.
Są na to małe szanse, bo mają niezły skład, ale kto mi zabroni marzyć
#mecz #ekstraklasa #wislakrakow
Są na to małe szanse, bo mają niezły skład, ale kto mi zabroni marzyć
#mecz #ekstraklasa #wislakrakow
źródło: HFUldg0WsAEKauS
Pobierz
cheture +9
pograłabym w grę





#zwiazki
Mało tego właśnie te które się pozwalają sponsorować rzadko się bawią z gotujące mamusie , poprostu faceci wolą kobiety narcystyczne , coś ich w
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Im więcej kasy wyciąga tym większy szacunek i chec zostania z taką
To jest największą bujda ever że szanują te które za siebie oddają , znam to z własnego doświadczenia najbardziej szanował mnie mój pierwszy chłopek który mi za wszystko płacił bo nie miałam pracy a najmniej szanowali ci z którymi płaciłam 50/50
jeszcze nie słyszałam żeby facet płakał po szarej myszce która o nich dbała oni zawsze płaczą po laskach które ich zdradziły / okradły
A będę ci kłamać że tak nie jest ლ(ಠ_ಠ ლ)
Gadalam z wykopkami kilka razy po rozstaniach i żaden nie płakał po "good girl " wszystkie przypadki gdzie tęsknili
Eh, ale by chłop chciał być wybrany, przez taką naturalną babę, ale niestety, zostały tylko palące brudnopisy z brwiami malowanymi markerem, więc cóż zrobić, pozostaje samotność.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu