Aktywne Wpisy

Czoso +299
Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic XD
Sam znam takich ludzi.
"Kiedys synek to się pojechało do Niemca popracować 3 miesiące i żyło potem przez dwa lata jak król hehehe".
Po
Sam znam takich ludzi.
"Kiedys synek to się pojechało do Niemca popracować 3 miesiące i żyło potem przez dwa lata jak król hehehe".
Po
źródło: 1000056293
Pobierz





#zwiazki
Czasem mam wrażenie że gdybym była egoistką i ciągnęła z facetow kasę to już bym była po ślubie
nie płaci za kawę = faceci chcą się z nią żenić i dać jej samochód
płaci za swoją kawę = nikt jej nie chce i nawet biletu na autobus nie kupi
chyba trzeba robić wrażenie czymś innym
Głowa do góry. Będzie git
I ona się z niego śmieje że jest beznadziejny i jakby jej tyle nie kupował to by go kopnęła
Ona sobie beke z niego robi a ten jej daje wszystko
Tylko że ja bym tak nie mogła , już
@Linnior88: ale zaraz, to nie jest dowodem na jakiś awans, każdy może sobie wymyślić jakiś "tytuł" i żądać żeby go tak nazywano.
np. mów do mnie Wasza Dostojność - no i co myślisz że to dowodzi czego, mojego awansu społecznego, czy kompleksów?
umiesz zachowywać się kokieteryjnie? bo pamiętam z początków twoich występów na wykopie to strasznie chamska byłaś (chyba że pomyliłem nicki to przepraszam).
no w każdym razie dla helmutów badź kokieteryjna a nie chamska :)
I nie jestem chamska tylko czasem mam dresiarski styl mówienia
https://m.youtube.com/watch?v=QNAVrQ96mpA&pp=ygUKeW91IGdvdCBpdA%3D%3D